System CEPIK działa. Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Opolu rejestruje samochody w normalnym trybie***Dotacje dla spółek wodnych 2018***Klauzula informacyjna RODO***Nocna i świąteczna opieka medyczna 2018***Apteki***Konkursy ofert ***Rzecznik Konsumentów

Wyszukaj w serwisie

XIII Wojewódzki Przegląd Zespołów Artystycznych Domów Pomocy Społecznej Prószków 2014

Przegląd miał charakter imprezy otwartej na prezentację artystyczną. Zaproszono podopiecznych DPS-ów województwa opolskiego oraz dzieci i mieszkańców gminy Prószków. Mimo konkursowego charakteru imprezy wszyscy uczestnicy otrzymali  identyczne nagrody grupowe i indywidualne, na które składały się zestawy plastyczne do terapii zajęciowej, ufundowane przez  Starostwo Powiatowe w Opolu. Ponadto artyści otrzymali także nagrody ufundowane przez prywatnych sponsorów.

Wszyscy występujący byli pełni entuzjazmu i radości, z zapałem śpiewali piosenki i rwali się do tańca. Szczególne słowa uznania należą się opiekunom grup, którzy pomagali w przygotowaniu programu artystycznego i przez długi czas ćwiczyli ze swoimi podopiecznymi.

Łącznie wystapiło 10 domów pomocy społecznej z całego województwa opolskiego.