UWAGA: 25.09.2017 r. w godzinach od 1500 do 1700 będą prowadzone prace konserwacyjne na serwerze w Wydziale Geodezji i Kartografii. Działania te mogą mieć wpływ na zakres obsługi klientów Wydziału.

Wyszukaj w serwisie

Elektroniczny system naboru do szkół ponadgimnazjalnych

W dniu 15 maja 2014 roku  w sali narad Starostwa Powiatowego w Opolu odbyło się spotkanie z dyrektorami i przedstawicielami szkół gimnazjalnych na temat wprowadzonej w Powiecie Opolskim elektronicznej rekrutacji uczniów do szkół ponadgimnazjalnych. Omówione zostały szczegółowo zasady i terminy elektronicznego systemu  naboru do szkół ponadgimnazjalnych.

Zaproszonych gości przywitał Starosta Opolski Henryk Lakwa oraz Naczelnik Wydziału Oświaty Kultury i Sportu Pani Irena Szott.

Adres internetowy pod którym mogą zarejestrować się kandydaci znajduje się na stronie: www.opolskie.edu.com.pl

Poniżej zmieszczono również Poradnik dla kandydata do szkół ponadgimnazjalnych:

PDFOpolskie 2014- Przewodnik dla kandydata samodzielnie zakładającego konto.pdf