Uwaga!! z dniem 25.05.2018 r. w związku z wejściem w życie RODO administratorem Państwa danych osobowych jest Starostwo Powiatowe w Opolu Klauzula informacyjna RODO***Skrócenie czasu pracy w UM w Niemodlinie***UWAGA!!!***Nocna i świąteczna opieka medyczna 2018***Apteki***Konkursy ofert ***Rzecznik Konsumentów - komunikat UWAGA !!! ***Rzecznik Konsumentów

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie dla Pań do wykonywania regularych badań cytologicznych

Wojewódzki Ośrodek Koordynujący Populacyjny Program Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy podjął w 2014 r. działania mające na celu podniesienie zgłaszalności kobiet do programu wczesnego wykrywania raka szyjki macicy, którego celem jest rozpropagowanie idei Programu i upowszechnienie zachowań prozdrowotnych, w tym podkreślenia roli bezpłatnych, profilaktycznych badań cytologicznych w zapobieganiu chorobom nowotworowym u kobiet.

Rak szyjki macicy jest drugim co do częstości występowania, po raku piersi, nowotworem złośliwym u kobiet na świecie.

Więcej informacji w załączniku:

DOCPopulacyjny Program Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy.doc