Uwaga!! z dniem 25.05.2018 r. w związku z wejściem w życie RODO administratorem Państwa danych osobowych jest Starostwo Powiatowe w Opolu Klauzula informacyjna RODO***Skrócenie czasu pracy w UM w Niemodlinie***UWAGA!!!***Nocna i świąteczna opieka medyczna 2018***Apteki***Konkursy ofert ***Rzecznik Konsumentów - komunikat UWAGA !!! ***Rzecznik Konsumentów

Wyszukaj w serwisie

System wstępnego ważenia pojazdów w gminie Niemodlin

W gminie Niemodlin zaczął działać system wstępnego ważenia pojazdów, którego zadaniem jest wyłapywanie przeciążonych samochodów ciężarowych. Punkt kontrolny na drodze nr 1507 Magnuszowice - Grodków budżet powiatu kosztował prawie 430.000 zł.. Uroczystego otwarcia dokonali starosta opolski Henryk Lakwa i wicestarosta Leonarda Płoszaj. Według drogowców system wag ma zapobiec niszczeniu przez zbyt ciężkie pojazdy, wyremontowanych tras, a także poprawić bezpieczeństwo na drodze. W spotkaniu udział wzięli również Krzysztof Wysdak członek Zarządu Powiatu Opolskiego, Jan Książek Opolski Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego, Jacek Dziatkiewicz dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych oraz przedstawiciele inwestora.