Zasady udzielania dotacji na renowację zabytków Ogłoszenie - zabytki 2018 ***Ogłoszenie w sprawie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych z zakresu kultury i sztuki oraz kultury fizycznej i sportu w roku 2018 ***Od 1 stycznia 2018 rzecznik konsumentów będzie przyjmował we wtorki 7.30 - 11.30 i w czwartki 13.00 - 17.00


 

×
Wyszukaj w serwisie
×

Urząd Gminy w Popielowie laureatem konkursu Polskiej Nagrody Jakości

 

 
Zdjęcia i materiały prasowy: Urząd Gminy w Popielowie

11.11.2013 Urząd Gminy w Popielowie podczas uroczystości zorganizowanej na Zamku Królewskim w Warszawie w Święto Niepodległości otrzymał  Polską Nagrodę Jakości w kategorii organizacje publiczne samorządowe gminne. Konkurs organizowany jest przez Krajową Izbę Gospodarczą  w Warszawie.
Pamiątkową statuetkę  Polskiej Nagrody Jakości z rąk Wiceprezesa Rady Ministrów  i Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego oraz Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej Andrzeja Arendarskiego odebrał Wójt Gminy Popielów Dionizy Duszyński. W trakcie konkursu  ocenie poddane zostały działania organizacji w dziedzinie podnoszenia jakości oraz zastosowanie nowoczesnego zarządzania zorientowanego na ciągłe podnoszenie jakości we wszystkich sferach działalności organizacji.