Wyszukaj w serwisie

Urząd Gminy w Popielowie laureatem konkursu Polskiej Nagrody Jakości

Zdjęcia i materiały prasowy: Urząd Gminy w Popielowie

11.11.2013 Urząd Gminy w Popielowie podczas uroczystości zorganizowanej na Zamku Królewskim w Warszawie w Święto Niepodległości otrzymał  Polską Nagrodę Jakości w kategorii organizacje publiczne samorządowe gminne. Konkurs organizowany jest przez Krajową Izbę Gospodarczą  w Warszawie.
Pamiątkową statuetkę  Polskiej Nagrody Jakości z rąk Wiceprezesa Rady Ministrów  i Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego oraz Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej Andrzeja Arendarskiego odebrał Wójt Gminy Popielów Dionizy Duszyński. W trakcie konkursu  ocenie poddane zostały działania organizacji w dziedzinie podnoszenia jakości oraz zastosowanie nowoczesnego zarządzania zorientowanego na ciągłe podnoszenie jakości we wszystkich sferach działalności organizacji.