Wyszukaj w serwisie

28.06.13 Pożegnanie uczniów w Zespole Szkół w Tułowicach

Na zaproszenie odchodzącego na emeryturę dyrektora Zespołu Szkół w Tułowicach Jerzego Piędziocha w uroczystości zakończenia roku szkolnego udział wzięli Henryk Lakwa starosta opolski i Leonarda Płoszaj wicestarosta opolski. Wśród zaproszonych gości byli również Nadleśniczy Nadleśnictwa Tułowice Ryszard Bojkowski i Dowódca 91 Batalionu Logistycznego w Komprachcicach ppłk. Wiesław Zawiślak, który  wręczył uczniom klasy wojskowej odznaki elewa. Starosta opolski, żegnając przechodzącego na emeryturę Dyrektora podziękował za wszystkie lata pracy, za życzliwość, harmonijne współdziałanie, za nieustanną troskę o uczniów, powierzone mienie, za ciepłą, pełną mądrości postawę wobec współpracowników, za zaangażowanie i wysiłek jaki włożył w rozwój Szkoły. Podkreślił również, że osobowość, dynamika działania, dyrektora Piędziocha i umiejętność zarządzania sprawiły, że Zespół Szkół w Tułowicach zyskał miano szkoły nowoczesnej, dobrze wyposażonej i wysoko notowanej w ogólnopolskich rankingach edukacyjnych.
Na zakończenie uczniowie i zaproszenie goście obejrzeli uroczystą defiladę w wykonaniu uczniów klasy wojskowej.

Zdjęcia: Hubert Pelka