Wyszukaj w serwisie

30.04.13 60 - lecie Domu Kultury i 50 - lecie Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Ozimku

Obchody ropoczęły sie 30 kwietnia w sali widowiskowej Domu Kultury gdzie odbyła się uroczysta gala. Uświetnił ją występ znanego artysty Jacka Wójcickiego na codzień występującego w krakowskiej "Piwnicy pod Baranami". Wśród zaproszonych gości była również pani Leonarda Płoszaj wicestarosta opolski. W nastepnych dniach w plenerowej scenerii zaprezentowały się sekcje taneczne i wokalne działające przy Domu Kultury, zaproszone zespoły z Domów Kultury między innymi w Tarnowie Opolskim, Dobrzeniu Wielkim, Brzegu, Kluczborku, Kędzierzynie Koźlu, Łowkowicach, Komprachcicach. Obchody zamknął występ zespołu ENEJ.