System CEPIK działa. Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Opolu rejestruje samochody w normalnym trybie***Dotacje dla spółek wodnych 2018***Klauzula informacyjna RODO***Nocna i świąteczna opieka medyczna 2018***Apteki***Konkursy ofert ***Rzecznik Konsumentów

Wyszukaj w serwisie

28.12.12 II Bieg Sylwestrowy w Ozimku

Na starcie II Biegu Sylwestrowego, na dystansach od 500 do 2 000 metrów, stanęło około 200 biegaczy zarówno amatorów, jak i zawodowców.
Impreza zgromadziła uczestników z całego powiatu opolskiego w wieku od 3 do 65 lat.  Nad bezpieczeństwem czuwała Policja z Komisariatu w Ozimku oraz strażacy z jednostek w Schodni Starej, Antoniowie i Szczedrzyku.

Wśród najmłodszych biegaczy najlepsi okazali się: Julia Troszyńska i Paweł Dryś, wśród starszych pierwsze miejsca zdobyli: Anna Guzy i Michał Iwaniak, Maja Gajda i Bartosz Kuczer, Magdalena Kulik i Rafał Jurczyński, Ewelina Pytel i Damian Sowa, natomiast wśród seniorów pierwsi byli: Irena Pakosz i Antoni Dądela.