Uwaga!! z dniem 25.05.2018 r. w związku z wejściem w życie RODO administratorem Państwa danych osobowych jest Starostwo Powiatowe w Opolu Klauzula informacyjna RODO***Skrócenie czasu pracy w UM w Niemodlinie***UWAGA!!!***Nocna i świąteczna opieka medyczna 2018***Apteki***Konkursy ofert ***Rzecznik Konsumentów - komunikat UWAGA !!! ***Rzecznik Konsumentów

Wyszukaj w serwisie

29 czerwca 2012 koniec roku szkolnego w Zespole Szkół w Prószkowie

Nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół im. Józefa Warszewicza w Prószkowie na uroczystości zakończenia roku szkolnego gościli mł. insp. Jacka Tomczaka Komenda Miejskiego Policji, Marka Procyszyna prezesa OZPN, Henryka Lakwę starostę opolskiego, Marzenę Kazin sekretarza powiatu opolskiego, Mariolę Konachiewicz skarbnika powiatu, Irenę Szott naczelnika Wydziału Oświaty Kultury i Sportu. Pod patronatem Starosty Opolskiego 29 czerwca 2012 Dyrekcja Zespołu Szkół w Prószkowie podpisała z Komendą Miejską Policji w Opolu aneks przedłużający współpracę pomiędzy jednostkami w sprawie realizacji innowacji pedagogicznej polegającej na wprowadzeniu do nauczania treści programowych z zakresu problematyki służby policyjnej.