Uwaga!! z dniem 25.05.2018 r. w związku z wejściem w życie RODO administratorem Państwa danych osobowych jest Starostwo Powiatowe w Opolu Klauzula informacyjna RODO***Skrócenie czasu pracy w UM w Niemodlinie***UWAGA!!!***Nocna i świąteczna opieka medyczna 2018***Apteki***Konkursy ofert ***Rzecznik Konsumentów - komunikat UWAGA !!! ***Rzecznik Konsumentów

Wyszukaj w serwisie

Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w powiecie opolskim

Zdjęcia: Tadeusz Dziuban

Tegoroczne Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Ozimku rozpoczęły się tradycyjnie od mszy świętej odprawionej za Ojczyznę z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz życie wieczne dla tych, którzy poświęcili dla Niej swoje życie. Tego dnia Ozimscy hutnicy i emeryci Huty Małapanew modlili się za wstawiennictwem swojego patrona świętego Floriana o pomyślność dla siebie i swoich rodzin z okazji Dnia Hutnika. Po mszy orkiestra, poczty sztandarowe, delegacje oraz mieszkańcy przeszli pod Pomnik Martyrologii obok Domu Kultury, gdzie delegacje władz gminy i powiatu opolskiego, młodzieży szkolnej oraz Huty Małapanew złożyły wiązanki kwiatów. Powiat Opolski reprezentowany był przez Wicestarostę Opolskiego – Leonardę Płoszaj i radnych powiatowych.