Uwaga!! z dniem 25.05.2018 r. w związku z wejściem w życie RODO administratorem Państwa danych osobowych jest Starostwo Powiatowe w Opolu Klauzula informacyjna RODO***Skrócenie czasu pracy w UM w Niemodlinie***UWAGA!!!***Nocna i świąteczna opieka medyczna 2018***Apteki***Konkursy ofert ***Rzecznik Konsumentów - komunikat UWAGA !!! ***Rzecznik Konsumentów
 

×
Wyszukaj w serwisie
×

Zakończenie roku szkolnego maturzystów w ZS w Ozimku

 

 

27 kwietnia 2018 r. w ozimskim Domu Kultury odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych – 3A liceum ogólnokształcącego i 4T technikum informatycznego. W tegorocznej uroczystości zakończenia roku  klas maturalnych w ZS w Ozimku udział wzięła Pani Leonarda Płoszaj - Wicestarosta Opolski. Nagrodę Starosty Opolskiego  - statuetkę Najlepszy Uczeń za najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu otrzymali z rąk Pani Wicestarosty  – Patryk Marcinków z klasy 4T technikum oraz Igor Suchecki z klasy 3A liceum. 

Po ceremonii wręczenia świadectw odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów ze sztandarem szkoły. Pożegnaniu absolwentów towarzyszyła część artystyczna przygotowana uczniów.