Uwaga!! z dniem 25.05.2018 r. w związku z wejściem w życie RODO administratorem Państwa danych osobowych jest Starostwo Powiatowe w Opolu Klauzula informacyjna RODO***Skrócenie czasu pracy w UM w Niemodlinie***UWAGA!!!***Nocna i świąteczna opieka medyczna 2018***Apteki***Konkursy ofert ***Rzecznik Konsumentów - komunikat UWAGA !!! ***Rzecznik Konsumentów

Wyszukaj w serwisie

Komunikat o pracach konserwacyjnych na serwerze Wydziału Geodezji i Kartografii w dn. 09.10.2017 r.

UWAGA!

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu 09.10.2017 r. w godzinach od 900 do 1300 będą prowadzone niezbędne prace konserwacyjne na serwerze w Wydziale Geodezji i Kartografii, co może mieć wpływ na utrudnienie w zakresie obsługi klientów Wydziału. Za niedogodności przepraszamy.