UWAGA: 25.09.2017 r. w godzinach od 1500 do 1700 będą prowadzone prace konserwacyjne na serwerze w Wydziale Geodezji i Kartografii. Działania te mogą mieć wpływ na zakres obsługi klientów Wydziału.

Wyszukaj w serwisie

Osiemnaste absolutorium dla Zarządu Powiatu Opolskiego

XXX Sesja Rady Powiatu Opolskiego. Osiemnaste absolutorium Henryka Lakwy

DSC02764.jpeg

Po raz osiemnasty Rada Powiatu Opolskiego udzieliła absolutorium zarządowi , któremu przewodniczy starosta Henryk Lakwa. Podczas XXX sesji, która odbyła się w Prószkowie, po wysłuchaniu raportów  Regionalnej Izby Obrachunkowej i Komisji Rewizyjnej radni jednogłośnie udzielili Zarządowi Powiatu Opolskiego absolutorium.

- To był trudny rok, głównie ze względu na problemy związane z okrojeniem naszego powiatu przez powiększające się wbrew woli ludzi Opole. Mimo to, wszystkie zaplanowane zadania zostały wykonane w stu procentach – powiedział dziękując zarządowi za dotychczasową prace przewodniczący rady Stefan Warzecha.