UWAGA: W zakładce Konkursy ofert zamieszczono ogłoszenie o otwartym konkursie ofert na realizację zadania dotyczącego nieodpłatnej pomocy prawnej w Powiecie Opolskim na rok 2018

Wyszukaj w serwisie

Regionalny Program Operacyjny Województwa Opolskiego 2014 - 2020

Powiat Opolski w partnerstwie z Gminą Dobrzeń Wielki, Gminą Popielów oraz Samorządem Województwa Opolskiego w ramach Osi priorytetowej III – Gospodarka niskoemisyjna Działania 3.1 Strategie niskoemisyjne Poddziałanie 3.1.2 Strategie niskoemisyjne w Aglomeracji Opolskiej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014 – 2020 realizuje projekt pn. „Budowa i Powiat Opolski w partnerstwie z Gminą Dobrzeń Wielki, Gminą Popielów oraz Samorządem Województwa Opolskiego w ramach Osi priorytetowej III – Gospodarka niskoemisyjna Działania 3.1 Strategie niskoemisyjne Poddziałanie 3.1.2 Strategie niskoemisyjne w Aglomeracji Opolskiej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014 – 2020 realizuje projekt pn. „Budowa infrastruktury pieszo -rowerowej w powiecie opolskim – etap I” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego infrastruktury pieszo -rowerowej w powiecie opolskim – etap I” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

PDFBudowa infrastruktury pieszo - rowerowej w powiecie opolskim – etap I