UWAGA: 25.09.2017 r. w godzinach od 1500 do 1700 będą prowadzone prace konserwacyjne na serwerze w Wydziale Geodezji i Kartografii. Działania te mogą mieć wpływ na zakres obsługi klientów Wydziału.

Wyszukaj w serwisie

Powiat Opolski partnerem XV Gali Biznesu

IMG_20170311_183855.jpeg

Piętnasty raz wybrano laureatów konkursu "Firma Roku 2016". Galę Biznesu zorganizowała Izba Gospodarcza "Śląsk" i Fundacja Rozwoju Śląska. Partnerem był Powiat Opolski.

Tytuł Juniora Biznesu kapituła przyznała ADJ Baby Furniture Dominik Jurga z Trzcianki. Firma zajmuje się produkcją mebli dla dzieci. Nagrodę wręczył Henryk Lakwa, starosta opolski.

IMG_20170311_183934.jpeg

1 marca Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu gościło przedstawicieli przedsiębiorstw, władze województwa opolskiego i wielu znamienitych gości.Kapituła przyznała nagrody w trzech kategoriach. Przedsiębiorstwem roku 2016 została firma Hyla Trans s.c. z Opola. Najlepszym Produktem/Usługą roku został "PolenJournal.de", który jest niemieckojęzyczną gazetą gospodarczą, wydawaną przez SMUDA CONSULTING Georg Smuda z Opola. Tytuł Juniora Biznesu kapituła przyznała ADJ Baby Furniture Dominik Jurga z Trzcianki. Firma zajmuje się produkcją mebli dla dzieci. Nagrodę wręczał Henryk Lakwa, starosta opolski.