Wyszukaj w serwisie

Straż Graniczna, Starostwo Opolskie i krew

Starosta Opolski przez cały rok sprawuje  patronat nad organizowanymi przez opolską placówkę Straży Granicznej  zbiórkami krwi. Tym razem w dniu Święta Kobiet zbiórka przeprowadzana była w Studenckim Centrum Kultury Uniwersytetu Opolskiego. Trzeba było wykazać się sporą dozą cierpliwości by doczekać się na swoją kolej. Krew oddawali wszyscy chętni, jednak dominowały Panie. Wszystkie, oprócz zwyczajowych w takim przypadku gadżetów otrzymywały kwiatek z bilecikiem z życzeniami od Starosty Opolskiego.

Straż Graniczna, Starostwo Opolskie i krew

Źródło: www.grupalokalna.pl