Uwaga!! z dniem 25.05.2018 r. w związku z wejściem w życie RODO administratorem Państwa danych osobowych jest Starostwo Powiatowe w Opolu Klauzula informacyjna RODO***Skrócenie czasu pracy w UM w Niemodlinie***UWAGA!!!***Nocna i świąteczna opieka medyczna 2018***Apteki***Konkursy ofert ***Rzecznik Konsumentów - komunikat UWAGA !!! ***Rzecznik Konsumentów

Wyszukaj w serwisie

Wojewódzka inauguracja roku szkolnego 2016/2017

Żródło: Zespół Szkół w Oleśnie

W czwartek 1 września br. w Zespole Szkół im. Lotników Polskich w Oleśnie odbyła się wojewódzka inauguracja roku szkolnego 2016/2017. W uroczystościach udział wzięli wojewoda opolski, Adrian Czubak; marszałek województwa opolskiego, Andrzej Buła; ks. Biskup Andrzej Czaja, parlamentarzyści, a także przedstawiciele samorządów. Powiat Opolski reprezentowała Leonarda Płoszaj, wicestarosta opolski.