System CEPIK działa. Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Opolu rejestruje samochody w normalnym trybie***Dotacje dla spółek wodnych 2018***Klauzula informacyjna RODO***Nocna i świąteczna opieka medyczna 2018***Apteki***Konkursy ofert ***Rzecznik Konsumentów

Wyszukaj w serwisie

Odznaka Za Zasługi dla Województwa Opolskiego

XIX Sesja Sejmiku Województwa Opolskiego (30.08.2016) była okazją do wręczenia honorowej odznaki „Za Zasługi dla Województwa Opolskiego”. Z rąk marszałka województwa Andrzeja Buły otrzymała ją Helena Gruszka, od 2008 dyrektorka Domu Kultury w Ozimku, inicjatorka wielu znaczących w regionie przedsięwzięć kulturalnych, a wcześniej kierownik działu udostępniania i edukacji Muzeum Wsi Opolskiej. Do gratulacji przyłączyła się Leonarda Płoszaj, wicestarosta opolski.