×
Wyszukaj w serwisie
×

Książka telefoniczna Starostwa Powiatowego w Opolu

A

 

Wydział

Numer kierunkowy 77

Numer pokoju

 

Andrejczuk Małgorzata

Biuro Rady Powiatu

5415105

107

 

Andryszczak - Hęciak Katarzyna

Budownictwa i Ochrony Środowiska

5415145

211

 

Augustynowicz Malwina

Finansowo-Budżetowy

5415133

302

B

 

 

 

 

 

Barcikowska Edyta

Finansowo-Budżetowy

5415131

301

 

Bartków Łukasz

Komunikacji

5415159

3

 

Bartnicka Elżbieta

Finansowo-Budżetowy

5415130

311

 

Barton Daria

Budownictwa i Ochrony Środowiska

5415126

200

 

Basztabin Beata

Geodezji i Kartografii

4412327

220a

 

Boroń-Miernicka Jolanta

Geodezji i Kartografii

4412327

220a

 

Borowiecka Magdalena

Budownictwa i Ochrony Środowiska

5415128

200

C

 

 

 

 

 

Cebula Daria

Komunikacji

5415159

3

 

Ciach Marta

Edukacji i Spraw Społecznych

5415117

312

D

 

 

 

 

 

Dobrowolska Małgorzata

Radca prawny

5415177

109

 

Drapikowska Joanna

Finansowo-Budżetowy

5415136

300

 

Druszcz Alicja

Organizacyjny

5415173

310

 

Dulęba Justyna

Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa

4412337

226

 

DZIUBAŁTOWSKI TADEUSZ

NACZELNIK

Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa

Plac Wolności 7-8

4412339

227

F

 

 

 

 

 

Feliks - Wiercimok Danuta

Komunikacji

5415153

sala

 

Flis - Ciepiela Karolina

Budownictwa i Ochrony Środowiska

5415124

202

 

Franiczek Agnieszka

Geodezji i Kartografii

4412331

222

G

 

 

 

 

 

Gabriel Adriana

Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa

4412342

235

 

Gaida Dominika

Budownictwa i Ochrony Środowiska

5415147

208

 

Gierłach Bartosz

Radca prawny

5415177

109

 

Góreczna Małgorzata

Radca prawny

5415177

109

 

Grotnik Jacek

Administracyjno-Gospodarczy

5415115

205

 

Gucman Jerzy

Administracyjno-Gospodarczy

5415160

 

 

Gwóźdź Barbara

NACZELNIK

Wydziału Organizacyjnego

5415170

312

H

 

 

 

 

 

Hałenda Anna

NACZELNIK

Wydziału Budownictwa i Ochrony Środowiska

5415178

204

 

Hasterok Adriana

Organizacyjny

5415180

4

I

 

 

 

 

 

Izbińska Marzena

Organizacyjny

5415180

4

J

 

 

 

 

 

Jachnicka - Rus Patrycja

Organizacyjny

5415149

309

 

Janetzko Iwona

Komunikacji

5415154

sala

 

JASENIUK WIESŁAWA

NACZELNIK

Wydziału Komunikacji

5415150

103

K

 

 

 

 

 

Kabala Henryk

Administracyjno-Gospodarczy - Ozimek

4414250

 

 

Kaczor Grażyna

Finansowo-Budżetowy

5415133

302

 

Kaczorowska Ewa

Edukacji i Spraw Społecznych

5415168

403

 

Kamińska Jolanta

Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa

4412343

236

 

Kania Jakub

Budownictwa i Ochrony Środowiska

5415121

203

 

Karnaś Sławomir

Finansowo-Budżetowy

5415135

302

 

Karpińska-Karbowniczek Urszula

Budownictwa i Ochrony Środowiska

5415142

211

 

Kasperek Patrycja

Geodezji i Kartografii

4412327

220a

 

KAZIN MARZENA

SEKRETARZ POWIATU

5415104

108

 

Kazin Mirosław

Administracyjno-Gospodarczy

5415112

408

 

Kimak Krzysztof

Geodezji i Kartografii

4412326

219

 

KLUBA BARBARA

AUDYTOR WEWNĘTRZNY

5415108

305

 

Knopp Łukasz

Geodezji i Kartografii

4412325

218

 

Koczur Paulina

Finansowo-Budżetowy

5415138

300

 

Kokot Sonia

Geodezji i Kartografii

4412346

210

 

Kołsut Monika

Geodezji i Kartografii

4412330

222

 

Kołtowska Marzena

Geodezji i Kartografii

4412322

217

 

KONACHIEWICZ MARIOLA

SKARBNIK POWIATU

5415107

104

 

Kuc Brygida

Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa

4412341

228

 

Kubat Roman

Budownictwa i Ochrony Środowiska

5415129

202

 

Kukula Dominika

Geodezji i Kartografii

4412332

222

 

Kupka Anna

Komunikacji

5415152

sala

 

Kupka Manfred

Organizacyjny

5415172

309

L

 

 

 

 

 

LAKWA HENRYK

STAROSTA OPOLSKI

5415101

100

 

Ledwolorz Alfred

Komunikacji

5415163

2

 

Leśniak Urszula

Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa

4412341

228

 

Lewandowski Wacław

Administracyjno-Gospodarczy

5415113;  4414250

406

Ł

 

 

 

 

 

Łabuz Regina

Geodezji i Kartografii

4412332

222

 

Łotarewicz Anna

Budownictwa i Ochrony Środowiska

5415123

202

M

 

 

 

 

 

Maleska Anna

Finansowo-Budżetowy

5415134

302

 

Malinowska Krystyna

Geodezji i Kartografii

4412318

240

 

Maławska Maria

Budownictwa i Ochrony Środowiska

5415127

201

 

Mańkowska Marzena

Komunikacji

5415160

sala

 

Marel Julia

Geodezji i Kartografii

4412322

217

 

Mataniak Adam

Edukacji i Spraw Społecznych

5415166

401

 

Matuszewska Anna

Geodezji i Kartografii

4412325

218

 

Mikołaszewska Anna

Edukacji i Spraw Społecznych

5415119

312

 

Misiak Jakub

Geodezji i Kartografii

4412346

210

 

Misztal Maria

Organizacyjny

5415160

informacja

 

Morka Katarzyna

Geodezji i Kartografii

4412331

222

 

MRÓZ-ZŁOTY NATALIA

NACZELNIK

Wydziału Administracyjno-Gospodarczy

5415110

407

N

 

 

 

 

 

Niestrój Agnieszka

Geodezji i Kartografii

4412318

240

 

Nocoń Monika

Organizacyjny

5415101

100

 

Nowak Robert

Finansowo-Budżetowy

5415132

301

O

 

 

 

 

 

Olszewski Grzegorz

Geodezji i Kartografii

4412317

240

 

Orszulak Andrzej

Komunikacji

5415153

sala

 

Owsiak Anna

Budownictwa i Ochrony Środowiska

5415-

205

P

 

 

 

 

 

Paliński Damian

Administracyjno-Gospodarczy

5415115

205

 

Partyka Michał

Administracyjno-Gospodarczy

4414250

 

 

Pasternak-Jasik Agata

Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa

4412340

228

 

Pelka Hubert

Administracyjno-Gospodarczy

5415112

408

 

Piątkowski Michał

Administracyjno-Gospodarczy

5415115

205

 

Piechaczek - Stach Anna

Komunikacji

5415156

sala

 

PŁOSZAJ LEONARDA

WICESTAROSTA OPOLSKI

5415101

100

 

Podlaska Ewa

Budownictwa i Ochrony Środowiska

5415146

208

 

Popczyk Piotr

Administracyjno-Gospodarczy

5415160

 

 

Pyka Elżbieta

Finansowo-Budżetowy

5415139

sala - kasa

R

 

 

 

 

 

Radzioch Dorota

Organizacyjny

5415102

100

 

Raik Aneta

Biuro Rady Powiatu

5415106

107

 

Rek Patrycja

Komunikacji

5415157

sala

 

Rosa Dorota

Geodezji i Kartografii

4412313

239

 

Rosłanowska Anna

Geodezji i Kartografii

4412317

240

S

 

 

 

 

 

Sapeta Iwona

Komunikacji

5415157

sala

 

Serafin Małgorzata

Organizacyjny

5415174

310

 

Sicińska Barbara

Komunikacji

5415162

2

 

Sikora Małgorzata

Komunikacji

5415151

sala

 

Siuta Hanna

Edukacji i Spraw Społecznych

5415111

406

 

Skrobot Violetta

Komunikacji

5415159

3

 

Skrzypczak Grażyna

Komunikacji

5415156

sala

 

Sobolewska Katarzyna

Komunikacji

5415154

sala

 

Sparwasser Cecylia

Finansowo-Budżetowy

5415131

301

 

Sparwasser Sandra

Komunikacji

5415155

sala

 

Sroka Jarosław

Budownictwa i Ochrony Środowiska

5415125

201

 

Stachowicz Aleksandra

Geodezji i Kartografii

4412332

222

 

Stefaniuk Maciej

Radca prawny

5415177

109

 

Szkulik Adam

Edukacji i Spraw Społecznych

5415167

401

 

Szlęzak Joanna

Geodezji i Kartografii

4412330

222

 

SZOTT IRENA

NACZELNIK

Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych

5415116

402

 

Szyporta Marcelina

Budownictwa i Ochrony Środowiska

5415122

201

 

Śmieja Halina

Edukacji i Spraw Społecznych

5415169

403

 

Świerc Agata

Komunikacji

5415157

sala

 

Świerczek Kamila

Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa

4412342

235

T

 

 

 

 

U

 

 

 

 

 

Urbacka Tomasz

Komunikacji

5415152

sala

W

 

 

 

 

 

Walecko Teresa

Organizacyjny

5415176

304

 

WENZEL BORKOWSKA

EDYTA

NACZELNIK

GEODETA POWIATOWY

Wydziału Geodezji i Kartografii

Plac Wolności 7-8

4412335

224

 

Winiecki Zbigniew

Budownictwa i Ochrony Środowiska

5415144

211

 

Wołoszyn Marcin

Komunikacji

5415151

sala

 

Woźniak-Wolny Kamila

Budownictwa i Ochrony Środowiska

5415128

200

 

Wójcik Aneta

Edukacji i Spraw Społecznych

5415118

312

 

Wrzeciono Jacek

Organizacyjny

5415171

309

 

WYSDAK KRZYSZTOF

CZŁONEK ZARZĄDU POWIATU

5415101

101

Z

 

 

 

 

 

Ziegler - Malorny Agnieszka

Komunikacji

5415161

3

 

Zuziak Dorota

Finansowo-Budżetowy

5415137

300