System CEPIK działa. Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Opolu rejestruje samochody w normalnym trybie***Dotacje dla spółek wodnych 2018***Klauzula informacyjna RODO***Nocna i świąteczna opieka medyczna 2018***Apteki***Konkursy ofert ***Rzecznik Konsumentów

Wyszukaj w serwisie

Narkotesty trafiły do Komendy Miejskiej Policji w Opolu

22 lipca, komendant miejski Policji w Opolu nadkomisarz Bogdan Piotrowski odebrał z rąk Leonardy Płoszaj, wicestarosty opolskiego i Krzysztofa Wysdaka, członka Zarządu Powiatu Opolskiego testy narkotykowe. Posłużą one opolskiej Policji, między innymi do badania kierowców w ramach akcji "Bezpieczne wakacje". Testy zostały zakupione ze środków powiatu opolskiego w ramach realizacji zadań związanych z przeciwdziałaniem narkomanii ukierunkowanych na kształtowanie społecznie pożądanych postaw i wzorców wśród młodzieży szkolnej oraz dorosłych mieszkańców powiatu opolskiego.