Wyszukaj w serwisie

Narkotesty trafiły do Komendy Miejskiej Policji w Opolu

22 lipca, komendant miejski Policji w Opolu nadkomisarz Bogdan Piotrowski odebrał z rąk Leonardy Płoszaj, wicestarosty opolskiego i Krzysztofa Wysdaka, członka Zarządu Powiatu Opolskiego testy narkotykowe. Posłużą one opolskiej Policji, między innymi do badania kierowców w ramach akcji "Bezpieczne wakacje". Testy zostały zakupione ze środków powiatu opolskiego w ramach realizacji zadań związanych z przeciwdziałaniem narkomanii ukierunkowanych na kształtowanie społecznie pożądanych postaw i wzorców wśród młodzieży szkolnej oraz dorosłych mieszkańców powiatu opolskiego.