×
Wyszukaj w serwisie
×

Aktualności promowane

 • Sprzęt dla szpitala MSW przekazany!

  06 Grudnia 2019
  IMG_20191206_092815.jpeg

  Dziś Święty Mikołaj rozdaje prezenty, a powiat opolski przekazuje sprzęt ratujący zdrowie i życie dla szpitala MSW w Opolu, który leczy również pacjentów z naszego powiatu. Co to za sprzęt i komu pomaga dowiemy się od obdarowanych w przyszłym tygodniu, kiedy rozpakują i zainstalują urządzenia. 

  czytaj więcej
 • Awaria serwera w PODGiK

  06 Grudnia 2019
  Herb powiatu opolskiego[1].jpeg

  Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH (NIEZALEŻNYCH OD NAS) DOSZŁO DO AWARII SERWERA . Z TEGO POWODU NASTĄPI OPÓŹNIENIE
  W REALIZACJI ZAMÓWIEŃ SPRZEDAŻY MAP I INNYCH DOKUMENTÓW ZASOBU PODGiK .
  ZA UCIĄŻLIWOŚĆ PRZEPRASZAMY

  czytaj więcej
 • Przypominamy o darmowych poradach prawnych. Co się zmieni?

  05 Grudnia 2019
  nieodplatna.jpeg

  W ramach nieodpłatnej pomocy prawnej będzie szansa skorzystania także z bezpłatnych mediacji. To rozszerzenie oferty dla mieszkańców, z której od przyszłego roku będzie można skorzystać w każdym punkcie na terenie powiatu opolskiego, w którym udzielane są porady.

  czytaj więcej
 • Sekretarz Marzena Kazin o oświacie w rozmowie z Radiem Opole

  04 Grudnia 2019
  kazinradio.jpeg

  Rozmowa dotyczyła finansowania i stanu opolskiej oświaty, z perspektywy rządowej, na ten temat wypowiadał się Opolski Kurator Oświaty Michał Siek, z perspektywy samorządowej - sekretarz naszego powiatu Marzena Kazin.  "Jesteśmy zadowoleni z tegorocznego naboru do naszych szkół, ale nie wydaje mi się, żebyśmy jakoś szczególnie skorzystali z reformy i naboru podwójnego rocznika"  - mówiła w porannej audycji Radia Opole.

   

  czytaj więcej
 • Startujemy z opieką stomatologiczną dla uczniów!

  04 Grudnia 2019
  fotogabinet.jpeg

  Powiat opolski, jako jeden z pierwszych w województwie, jest już przygotowany do zapewnienia stomatologicznej opieki profilaktycznej dla uczniów prowadzonych przez nas szkół.

   

  czytaj więcej
 • Życzenia dla Górników i Skalników

  04 Grudnia 2019
  gornik.jpeg

  Św. Barbara jest patronką Górników i Skalników, a zatem nie tylko tych wydobywających czarny węgiel, ale także pracowników przemysłu cementowo-wapienniczego, czyli tzw. białych górników, których wielu mamy w naszym powiecie. Dlatego z okazji barbórkowego święta,
  wszystkim Górnikom oraz Skalnikom z powiatu opolskiego - z całego serca życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności, opieki Opatrzności oraz satysfakcji z Waszej pracy. Niech będzie spokojna i bezpieczna każdego dnia.

  czytaj więcej