Uwaga!! z dniem 25.05.2018 r. w związku z wejściem w życie RODO administratorem Państwa danych osobowych jest Starostwo Powiatowe w Opolu Klauzula informacyjna RODO***Skrócenie czasu pracy w UM w Niemodlinie***UWAGA!!!***Nocna i świąteczna opieka medyczna 2018***Apteki***Konkursy ofert ***Rzecznik Konsumentów - komunikat UWAGA !!! ***Rzecznik Konsumentów

Wyszukaj w serwisie

Sesja Rady Miejskiej w Ozimku

25 stycznia na sesji Rady Miasta Ozimek o zamierzeniach inwestycyjnych w 2016 w gminie Ozimek informowała radnych Leonarda Płoszaj, wicestarosta opolski. Powiat zalanował pieniądze głównie na remonty dróg. Za około 3 miliony złotych powiat wyremontuje chodnik w Szczedrzyku oraz rozbuduje drogę i most w Krasiejowie.  Radni pytali również o remonty wielu innych dróg powiatowych.