UWAGA: 25.09.2017 r. w godzinach od 1500 do 1700 będą prowadzone prace konserwacyjne na serwerze w Wydziale Geodezji i Kartografii. Działania te mogą mieć wpływ na zakres obsługi klientów Wydziału.

Wyszukaj w serwisie

Otwarcie nowoczesnego boiska w Zespole Szkół w Tułowicach

17 grudnia br. w Zespole Szkół w Tułowicach oficjalnie otwarto nowoczesny obiekt - wielofunkcyjne boisko sportowe z nawierzchnią poliuretanową.

Boisko, na którym młodzież będzie mogła zagrać w kosza, piłkę ręczną i siatkową kosztowało 505 832 złotych, z czego Powiat Opolski wyasygnował 257 417 złotych, pozostałą kwotę pozyskano z rezerwy budżetu państwa. W uroczystości udział wzięli Starosta i Wicestarosta Opolski, Radni Powiatu, Wójt Tułowic, Dyrekcja, Pracownicy i Uczniowie szkoły. "Murawę" poświęcił ksiądz proboszcz Nobert Niestrój.